U nas zapłacisz kartą:

Copyrights 2015 © Kwinto

Created by 2Sides.pl

Stacja Metra Ratusz
lok.007, 00-240 Warszawa
tel. 22 831 07 30
Godziny otwarcia:

pon-piątek: 8-19

Klucze

 

Jednym z podstawowych profili naszej działalności jest dorabianie kluczy, dlatego tej gałęzi naszej działalności poświęcamy bardzo wiele uwagi i inwestujemy w wiedzę i szkolenia, jak również w maszyny i narzędzia. Staramy się być zawsze na czasie i pracować na najbardziej zaawansowanych kopiarkach dostępnych na rynku, co przekłada się na dokładność i precyzje wykonania kopi.
Dorabiamy większość kluczy występujących na rynku, począwszy od prostych typu YALE, Gerda poprzez klucze do zasuw (jedno i dwu piórowych) a skończywszy na skomplikowanych kluczach z zabezpieczeniem magnetycznym (Mul-T-Lock). Nie sposób wyliczyć wszystkich kopiowanych przez nas marek i rodzai kluczy, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszej firmie zawsze chętnie służymy naszym 15 letnim doświadczeniem.

 

Oferujemy Państwu kodowanie immobilizerów w kluczykach samochodowych, istnieje również możliwość zakodowania i dogrania pilota do komputera samochodu. Jesteśmy w stanie zakodować 99% transponderów z kodem stałym (auta do roku 2000/2001) oraz większość transponderów krypto (auta po 2001r.),
Kopiujemy też karty i breloki dostępowe coraz częściej używane zamiast tradycyjnych stalowych kluczy na osiedlach zamkniętych, w biurach i dużych firmach.


Wspiera nas lider w dziedzinie zaawansowanych technologi grupa ADE.
Zajmujemy się również profesjonalną naprawą stacyjek i zamków samochodowych. istnieje możliwość dopasowania zamka lub stacyjki do kluczyka (przeprogramowanie). Wykonujemy przeglądy i konserwacje zacinających się zamków i stacyjek jak również renowacje po włamaniu.


Zapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty (indywidualne ceny)